Mobilne żurawie wieżowe podczas usług dźwigowych na Targówku

mobilne żurawie wieżowe

Tradycyjne żurawie budowlane to nie jedyny rodzaj żurawi dostępnych w naszej firmie. Klientom proponujemy również wynajem mobilnych żurawi wieżowych, które są coraz chętniej wykorzystywane przez zleceniodawców korzystających z usług dźwigowych przez nas realizowanych. Kilka dni temu nasz operator dźwigów wspierany przez nowoczesny samochodowy dźwig wieżowy realizował prace na warszawskim Targówku.

Nowy Targówek

Przy ulicy Św. Wincentego powstaje eleganckie, nowoczesne osiedle mieszkaniowe „Nowy Targówek” i to właśnie tam mieliśmy za zadanie przetransportować materiały budowlane na dach wybudowanego budynku. Do realizacji usługi wybraliśmy wraz z klientem mobilne żurawie wieżowe, a konkretnie żuraw SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów, który pod opieką doświadczonego dźwigowego, zrealizował usługi dźwigowe na naprawdę bardzo wysokim poziomie. W wielu przypadkach ruchome dźwigi wieżowe są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż zwykłe żurawie wieżowe czy dźwigi teleskopowe.

Prace przebiegły bardzo sprawnie i bezproblemowo. Zastosowanie mobilnego żurawia wieżowego pozwoliło na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Takie maszyny są gotowe do pracy w ciągu 20-30 minut po przyjeździe na miejsce realizacji prac, a do ich obsługi potrzebny jest jeden pracownik – operator dźwigu. Nie potrzeba dodatkowych osób, które miałyby wykonać montaż wieży żurawia, tak jak w tradycyjnych żurawiach wieżowych. Nie ma również konieczności korzystania z dodatkowych pojazdów, by przetransportować maszynę – dzięki samochodowemu podwoziu żuraw mobilny przemieszcza się sam.

Zastosowanie ruchomego dźwigu wieżowego zapewniło naszemu klientowi nie tylko wysoką jakość usług dźwigowych, ale również oszczędność czasu i pieniędzy.

mobilne żurawie wieżowe

Wynajem żurawi wieżowych oraz wynajem mobilnych żurawi wieżowych realizujemy nie tylko w Warszawie, ale również w innych miastach Mazowsza: Pruszków, Piaseczno, Lesznowola, Nadarzyn, Ożarów, Grodzisk Mazowiecki, Tarczyn, Grójec. Jesteśmy gotowi zapewnić nasze ruchome dźwigi wieżowe również na terenie całej Polski – dotyczy to dużych zleceń. Z przyjemnością zapewnimy najwyższą jakość usług i największy mobilny żuraw wieżowy w Polsce klientom indywidualnym, a także firmom i przedsiębiorstwom.

Zachęcamy do współpracy! Nasze żurawie wieżowe czekają na nowe wyzwania.

wynajem mobilnych żurawi wieżowych