Wynajem żurawi wieżowych

Kim jesteśmy? Co robimy?

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o.

Firma „Dźwigi i Podnośniki” funkcjonuje z powodzeniem na warszawskim rynku już od wielu lat. Nasz zespół tworzą doświadczeni operatorzy urządzeń dźwigowych i podnośnikowych, wykwalifikowani dyspozytorzy, a także profesjonalni przedstawiciele, którzy pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1989 roku i trwa do dziś. Początkowo realizowaliśmy usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach, ale dzięki szybkiemu rozwojowi – bardzo szybko rozszerzyliśmy obszar naszej działalności. Dziś podnosimy w całej Polsce!

Nasze cele

Naszym głównym celem jest zapewnianie usług najwyższej jakości, szytych na miarę według potrzeb naszych zleceniodawców. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wykorzystując szeroki wachlarz naszych doświadczeń w branży usług dźwigowych. Przez lata naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z wieloma dużymi firmami przy największych zleceniach i pracach budowlanych, nie tylko w Warszawie. 

Dzięki zdobytej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu, możemy zaoferować naszym klientom wynajem żurawi wieżowych i usługi dźwigowe najwyższej klasy.

Flota pojazdów

Naszą flotę stanowią mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS, które gwarantują solidność, niezawodność, uniwersalność i bezpieczeństwo. Dysponujemy pojazdami o zasięgu do 60 metrów!

Na podstawie informacji udzielonych przez zleceniodawcę przy charakteryzacji zlecenia możemy dobrać odpowiedni model, który idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu prac.

Na pierwszym miejscu stawiamy terminowość, bezpieczeństwo i satysfakcję ze zrealizowanych usług dźwigowych. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klienta i zapewnić przyjemną atmosferę współpracy oraz satysfakcjonujące warunki cenowe.

Podnosimy w całej Polsce!

Nasze usługi realizujemy nie tylko w Warszawie, Pruszkowie i Piasecznie, ale również w innych miastach i miejscowościach Mazowsza.

Przy dużych zleceniach i dłuższych kontraktach z przyjemnością podejmujemy się prac również w innych miejscach w Polsce, gdzie niezbędne są nowoczesne mobilne żurawie wieżowe o dużym zasięgu ramienia i udźwigu.

Firmy i osoby odpowiedzialne za realizowanie dużych projektów mogą nam zaufać i powierzyć w nasze ręce nawet najtrudniejsze prace.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – z pewnością nasza współpraca będzie owocna i satysfakcjonująca!

mobilne żurawie wieżowe