Mobilne żurawie wieżowe

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych – Warszawa i okolice

Mobilne żurawie wieżowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych żurawi wieżowych stacjonarnych. Żuraw wieżowy mobilny łączy najlepsze cechy dwóch popularnych urządzeń dźwigowych: dźwigów samochodowych i stacjonarnych żurawi wieżowych. Wiadomo, że żurawie wieżowe są znacznie szybsze niż dźwigi teleskopowe. Firma SPIERINGS, świadoma tego faktu, postanowiła podjąć się wyzwania i zdecydowała się umieścić żuraw wieżowy na podwoziu kołowym. Bez wątpienia żuraw, który może poruszać się samodzielnie, jest praktyczniejszy niż tradycyjne żurawie budowlane. Zwiększ swoją wydajność pracy! Działaj szybciej i sprawniej! Podnoś z nami bez kompromisów!

Oferujemy wynajem mobilnych żurawi wieżowych dla klientów indywidualnych i firm w województwie mazowieckim: Warszawa, Piaseczno, Radom, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Płock i okolice.

Jesteśmy w pełnej gotowości do realizacji zleceń dla firm oraz obsługi dużych projektów na terenie całej Polski!

Przykładowe zastosowanie mobilnych żurawi wieżowych

Mobilne żurawie wieżowe mogą być stosowane w budownictwie i w wielu gałęziach przemysłu. Doskonale spisują się w centrum dużych miast i wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości rozstawienia klasycznego żurawia wieżowego czy gdzie nie będzie to opłacalne.

Przykładowe prace, w których można wykorzystać mobilne SPIERINGSy:

  • montaż hal
  • fundamenty
  • podnoszenie i montaż klimatyzatorów
  • montaż szalunków
  • betonowanie
  • usługi realizowane w rafineriach i hutach
  • prace w ogrodach zimowych
  • transport big-bagów
  • usługi w sektorze przemysłowym
  • konstrukcje stalowe

Dlaczego mobilny żuraw wieżowy?

Mobilne żurawie wieżowe, dzięki zastosowaniu podwozia samochodowego, mogą samodzielnie przemieszczać się. Oznacza to, że nie potrzebują dodatkowych pojazdów do transportu przeciwwagi czy kratownicy wieży. Dzięki zdolności przemieszczania się – mobilny żuraw wieżowy może być dowolnie przestawiany w miejscu realizacji usług, a nawet może obsłużyć zlecenia w kilku lokalizacjach w ciągu jednego dnia!

Klienci najczęściej wybierają mobilne żurawie wieżowe do realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. Dlatego można śmiało stwierdzić, że dźwigi firmy SPIERINGS są wyjątkowo wszechstronne, ponieważ prace dźwigowe tego typu stanowią około 80% wszystkich usług dźwigowych.

Największe korzyści

Najlepszy widok: Kabina operatora może być rozmieszczona zarówno w połowie wysokości wieży, jak i na jej szczycie, co zapewnia operatorowi optymalną widoczność podczas wykonywania zadań. Dobra widoczność przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo pracy!

Jedno zadanie = jeden człowiek: Jedna osoba w zupełności wystarczy do ustawienia i obsługi żurawia. Nie są potrzebne dodatkowe balasty ani elementy wysięgnika. Mobilizacja żurawia Spierings zawsze ogranicza się do jednego operatora.

Gotowość do pracy w ciągu 20-30 minut: Przygotowanie żurawia do pracy zajmuje do 30 minut – w zależności od modelu. W trudnych warunkach na budowie, konieczne jest uwzględnienie dodatkowego czasu na przygotowanie podłoża pod podpory.

Szybkie ruchy: Mobilny żuraw wieżowy charakteryzuje się znacznie wyższą prędkością pracy w porównaniu do dźwigu z wysięgnikiem teleskopowym. Regulacja zasięgu odbywa się poprzez ruch lekkiego, 200-kilogramowego wózka, a nie podnoszenie ciężkiego ramienia o masie kilkunastu ton.

Zdalne sterowanie: Żurawiem można sterować za pomocą zdalnego sterowania radiowego zawsze wtedy, gdy jest to wygodniejsza opcja, która zwiększa bezpieczeństwo pracy. Funkcja zdalnego sterowania może być również wykorzystywana podczas montażu i demontażu dźwigu.

Zasilanie z budowy: Niektóre modele mobilnych żurawi wieżowych mogą pracować przy użyciu zasilania elektrycznego z miejsca budowy. Wymagane jest napięcie trójfazowe 400V. To rozwiązanie nie tylko przyczynia się do obniżenia kosztów wynajmu, lecz także redukuje poziom hałasu i wpisuje się w troskę o środowisko.

wynajem mobilnych żurawi wieżowych